Zakończenie roku szkolnego

 Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był trudny ale ciekawy. Jesteśmy zespołem kolegów i koleżanek którzy pomagają sobie, lubią się i dobrze się razem bawią.

DZIĘKUJEMY RODZICOM, KTÓRZY CAŁY ROK DBALI O NASZE DOBRE SAMOPOCZUCIE, POMAGALI NAM I TRZYMALI ZA NAS KCIUKI , GDY BYŁO TRUDNO.

KOCHANI RODZICE, DZIĘKUJEMY !!!